Karrier

Több, mint 20 éves múltra visszatekintő,  számviteli és gazdasági szolgáltatásokkal (könyvelés, könyvvizsgálat, adótanácsadás, TB ügyintézés) foglalkozó cég vagyunk. Társaságunk 1997. óta tagja a Magyar Könyvvizsgálói Kamarának. Folyamatosan részt veszünk az általuk illetve egyéb továbbképző központok által szervezett oktatásokon, tanfolyamokon. A mai kornak megfelelő technikával, IT rendszerrel rendelkezünk, irodánk Budapest központi helyén (XIII. kerület Váci út), tömegközlekedéssel is jól megközelíthető helyen található.

Partnereink elsősorban külföldi tulajdonú (multinacionális) cégek magyarországi leányvállalatai és hazai vállalkozások, melyek – a könyveléssel kapcsolatos szolgáltatások mellett – elvárják a folyamatos jelentéseket, kapcsolattartást és tájékoztatást szükség esetén angol vagy német nyelven is. Ezen megbízók működési volumene megköveteli a szakmai felkészültséget és lehetőséget kínál a megszerzett tapasztalatok és a szakmai idegennyelvi jártasság használatára sőt fejlesztésére is.
       Miután tevékenységünk jelentés részét teszi ki a könyvvizsgálat, ezért  szívesen vesszük az ilyen irányú továbblépés iránt érdeklődök jelentkezését! Fontos: a nálunk eltöltött idő beleszámít a könnyvizsgáló képesítéshez kötelezően előírt “főfoglalkozású könyvvizsgáló mellett eltöltött” gyakorlati időbe.

Jelentkezés: karrier@konnekt.hu

KÖNYVELŐ  pozicíó

A munkatárs feladatai:

a  pozíció teljeskörű könyvelési feladatokat foglal magában, ezzel lehetőséget teremtve szakmai tapasztalatok alkalmazására és bővítésére. Irodánk a vállalkozói szféra szinte minden ágazatában rendelkezik partnerekkel, agrárium, kereskedelem, szolgáltatás, gyártás, non-profit szervezetek. A feladat változatos és magas szakmai minőséget képvisel.

  • teljeskörű könyvelés bérelszámolási feladatok nélkül
    (a pozíció nem részfeladatokat, hanem mindent átfogó, teljes körű könyvelést  foglal magában. Ez  elsősorban a számviteli szakmában hosszú távon gondolkodók számít, akik szeretnének minél szélesebb körben tapasztalatokat szerezni,  de  emellett lényeges számukra a mai világban egyre fontosabbnak számító átlátási képesség magas szintre fejlesztése is).
  • folyószámlák egyeztetése
  • havi zárások
  • statisztikák
  • jelentések, idegen nyelven is, kapcsolattartás
  • ÁFA bevallások és A60 jelentések elkészítése
  • beszámoló összeállítása, éves adóbevallások kitöltése

A Pályázó felkészültsége:

  • felsőfokú szakmai / iskolai végzettség
  • legalább egy év szakmai tapasztalat vállalkozási területen
  • excel ismeretek
  • angol nyelv gyakorlati ismerete

A Pályázó képességei:

  • önálló munkavégzés
  • motiváltság
  • közösségi gondolkodás
  • kitartás
  • szorgalom
  • asszertivitásra törekvés

Előny a pályázat során:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • kreatív gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség

Mi biztosítjuk:

  • a szervezett-tervezett munkakörülményeket
  • változatos, igényes feladatokat
  • versenyképes jövedelmet
  • stabilitást és megbízhatóságot
  • szakmai támogatást
  • szakma fejlődési lehetőséget
  • kollegiális csapatszellemben történő munkavégzést