Karrier

Több,  mint 20 éves múltra visszatekintő hazai és külföldi tulajdonú vállalkozások számára könyvelési, könyvvizsgálati, bér és Tb elszámolási szolgáltatást nyújtó, Budapest központi helyén fekvő, jól megközelíthető irodánk munkatársakat keres. Kérjük, hogy pályázatukban jelöljék meg fizetési igényüket.

Jelentkezés: allas@konnekt.hu

KÖNYVELŐ  pozicíó

A munkatárs feladatai:

a  pozícióteljes körű könyvelési feladatokat foglal magában, ezzel lehetőséget teremtve szakmai tapasztalatok alkalmazására és bővítésére. Irodánk a vállalkozói szféra szinte minden ágazatában rendelkezik partnerekkel, agrárium, kereskedelem, szolgáltatás, gyártás, non-profit szervezetek. A feladat változatos és magas szakmai minőséget képvisel.

  • teljeskörű könyvelés bérelszámolási feladatok nélkül
  • folyószámlák egyeztetése
  • havi zárások
  • statisztikák
  • jelentések, idegen nyelven is, kapcsolattartás
  • ÁFA bevallások és A60 jelentések elkészítése
  • beszámoló összeállítása, éves adóbevallások kitöltése

A Pályázó felkészültsége:

  • felsőfokú szakmai / iskolai végzettség
  • legalább egy év szakmai tapasztalat vállalkozási területen
  • excel ismeretek
  • angol nyelv gyakorlati ismerete, legalább írásban

A Pályázó képességei:

  • önálló munkavégzés
  • motiváltság
  • közösségi gondolkodás
  • kitartás
  • szorgalom
  • asszertivitásra törekvés

Előny a pályázat során:

  • 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • kreatív gondolkodás
  • jó problémamegoldó képesség

Mi biztosítjuk:

  • a szervezett-tervezett munkakörülményeket
  • változatos, igényes feladatokat
  • versenyképes jövedelmet
  • stabilitást és megbízhatóságot
  • szakmai támogatást
  • szakma fejlődési lehetőséget
  • kollegiális csapatszellemben történő munkavégzést